Ważne zasady przedszkola

Organizacja

Zapisy: Zapisy do Chatki Puchatka trwają przez cały rok. Liczba miejsc- ze względu na komfort dzieci i rodziców- jest ograniczona.

Godziny otwarcia: Przedszkole otwarte jest w godzinach 6:30–18:00, z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy. Pracujemy również w czasie wakacyjnym – oferujemy specjalny letni program edukacyjny.

Leżakowanie: Dzieci w naszym przedszkolu mogą, ale nie muszą spać po obiedzie. Tym, które tego potrzebują, stwarzamy bezpieczne, spokojne warunki. Natomiast dzieci, które nie śpią, słuchają bajek i relaksacyjnej muzyki.

W kontakcie: Jesteśmy w stałym kontakcie (bezpośrednim, telefonicznym oraz e-mailowym) z rodzicami lub innymi osobami wyznaczonymi do opieki nad dziećmi. Na bieżąco informujemy o postępach dziecka, ewentualnych trudnościach i najlepszych rozwiązaniach. Organizujemy cykliczne zebrania oraz zajęcia otwarte. Cały czas jesteśmy też dostępni w sieci – nasz profil oraz grupy zamknięte na Facebooku to przestrzeń dla rodziców, forum służące wymianie opinii i miejsce, w którym zdajemy relacje z codziennego przedszkolnego życia.