Przedszkole Publiczne Chatka Puchatka

Nasza kadra

Naszą kadrę stanowi zespół ambitnych, kreatywnych i oddanych nauczycieli, specjalistów i pracowników. Wspólnie dbamy o ciepłą, życzliwą atmosferę. W naszym zespole łączymy energię młodego zespołu z doświadczeniem i tradycją.

Nasze nauczycielki są niewyczerpanym źródłem twórczych działań. Z entuzjazmem wdrażają nowatorskie metody pracy, gwarantując wychowanie i nauczanie na najwyższym poziomie. Kształtują w dzieciach twórczą postawę, rozwijają ich indywidualne zainteresowania i uzdolnienia. Tworzą miłą, wspierającą atmosferę, która sprawia, że każdy wychowanek czuje się u nas jak w domu.

Nasz zespół wspieramy w realizacji planów osobistego rozwoju. Przygotowujemy nauczycieli do egzaminów na poszczególne stopnie awansu zawodowego i bierzemy w nich udział. Dbamy o dokumentację i realizację procedur MEN.

Chatka Puchatka to najwyższej klasy przedszkola z ponad 18-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę troskliwych, kompetentnych, kreatywnych nauczycieli, wśród których dzieci zdobywają wiedzę oraz czują się szczęśliwe i bezpieczne 💛